Stem op Vocluma (Rabo ClubSupport)

Vocluma doet mee met Rabo Clubsupport! Kunnen wij op jouw stem rekenen?
 
Vocluma neemt een grote plek in Mariënheem in, op sportief en recreatief gebied. De vereniging biedt sport, ontspanning en verbondenheid aan alle inwoners van Mariënheem en omstreken. Ook tijdens de Coronacrisis proberen wij zoveel mogelijk de normale activiteiten te blijven uitvoeren volgens de richtlijnen.
 
Voor onze vereniging willen wij graag een ballenkanon/ machine kopen om tijdens de training goed de aanval en de service na te kunnen bootsen.
Vanaf vandaag t/m 25 oktober kunt u op onze vereniging stemmen! Nog geen lid? Vraag dan nu uw lidmaatschap aan, zodat u ook kan stemmen. Wij moeten het samen doen en alle kleine beetjes helpen! Namens Vocluma alvast heel veel dank.
 
Stem nu direct via de Rabo App of online op rabobank.nl/clubsupport