Dames 1

 

Dames1 seizoen 19-20

Sponsoren Dames 1:

 

Teaminfo:

VoornaamAchternaam
Sanne Blom
Ilse Bruggeman
Romy Bruggeman
Esmee Heuvink
Lynn Heuvink
Mirande Kogelman
Sharon Koopman
Linsey Oosterlaken
Begeleiding
Trainer / coach: Ronald Bakker
Thuiswedstrijden
Vrijdag: 21:00
Trainingstijden
Dinsdag: 20.30 – 22.00
TeamWedstrijdenPunten
1. Tweestroom DS 4417
2. Trivos DS 8415
3. Isala '77 DS 3414
4. Ikaros DS 5414
5. Pegasus DS 1247
6. VoCASA DS 1026
7. Heyendaal DS 1325
8. Atalante DS 335
9. Boemerang Komeet DS 334
10. VoCASA DS 1133
11. Pegasus DS 1330
. Tweestroom DS 500
Vervallen: : Voorwaarts DS 5 - Vocluma DS 1Vervallen wedstrijd: 5000D3M AL, Datum: , Speellocatie: De Jachtlust, Jachtlustplein 7 , 7391BW Twello Vervallen: : Avior DS 11 - Vocluma DS 1Vervallen wedstrijd: 5000D3M EL, Datum: , Speellocatie: Keizerslanden, Lebuïnuslaan 3 , 7415DM Deventer Vervallen: : Vocluma DS 1 - Dros-Alterno DS 10Vervallen wedstrijd: 5000D3M LF, Datum: , Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Vervallen: : Vocluma DS 1 - Spiker DS 4Vervallen wedstrijd: 5000D3M LK, Datum: , Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Vervallen:Vervallen wedstrijd: 5000D3M LB, Datum: vrijdag 27 november, 21:00, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Vervallen:Vervallen wedstrijd: 5000D3M HL, Datum: zaterdag 19 december, 15:30, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55 , 7321MA Apeldoorn
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
27-11-202021:00 uur Vocluma DS 1 - A.B.S. DS 3
19-12-202015:30 uur SV Dynamo Apeldoorn DS 10 - Vocluma DS 1
08-01-202121:00 uur Vocluma DS 1 - SV Dynamo Apeldoorn DS 10't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
15-01-202121:00 uur Vocluma DS 1 - PRIMA2DIO DS 3't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
29-01-202121:15 uur A.B.S. DS 3 - Vocluma DS 1De Uutvlog, Prinses Margrietlaan 14 7437VD Bathmen
05-02-202121:00 uur Vocluma DS 1 - GTH/Torpedo DS 2't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
Vervallen wedstrijd: 5000D3M LB, Datum: vrijdag 27 november, 21:00, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Vervallen wedstrijd: 5000D3M GL, Datum: dinsdag 17 november, 20:30, Speellocatie: Sporthal Mheenpark, Zilverschoon 112 , 7322GK Apeldoorn Vervallen wedstrijd: 5000D3M LC, Datum: vrijdag 13 november, 19:30, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Vervallen wedstrijd: 5000D3M IL, Datum: zaterdag 7 november, 16:30, Speellocatie: Tijenraan, Zwolsestraat 65 , 8101AB Raalte Vervallen wedstrijd: 5000D3M LD, Datum: vrijdag 30 oktober, 21:00, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Vervallen wedstrijd: 5000D3M JL, Datum: donderdag 15 oktober, 19:30, Speellocatie: Dorpshuis Hoenderloo, Paalbergweg 26 , 7351AG Hoenderloo Wedstrijd: 5000D3M FL, Datum: dinsdag 6 oktober, 19:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101 , 7329BD Apeldoorn Wedstrijd: 5000D3M FL, Datum: zaterdag 26 september, 12:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101 , 7329BD Apeldoorn
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
27-11-202021:00 uur
17-11-202020:30 uur
13-11-202019:30 uur
07-11-202016:30 uur
30-10-202021:00 uur
15-10-202019:30 uur
09-10-202019:00 uurVocluma DS 1 - Avior DS 111-3 21-25, 8-25, 25-14, 23-25
06-10-202019:30 uur
03-10-202016:30 uurSpiker DS 4 - Vocluma DS 11-3 18-25, 23-25, 16-25, 25-16
26-09-202012:30 uur