Dames 2

 

Sponsoren Dames 2:

 

Teaminfo:

VoornaamAchternaam
Diede  Duteweerd
Celine Kruiper
Danique Feenstra
Lyan Bruggeman
Mirande Kogelman
Lotte Alferink
Lincy J. Holleboom
Ilse Akkersdijk
Nathalie Schotman
Begeleiding
Trainer/Coach: Ronald Bakker
Coach: Wendy Kloosterman
Thuiswedstrijden
Vrijdag: 19:00
Trainingstijden
Dinsdag: 19:00 – 20:30
TeamWedstrijdenPunten
1. Salvora DS 4839
2. Avior DS 9926
3. GTH/Torpedo DS 2823
4. Bruvoc DS 3822
5. Hevo DS 3919
6. A.B.S. DS 3815
7. Dros-Alterno DS 10714
8. Avior DS 10814
9. Heeten Sportief DS 2613
10. Vocluma DS 2510
11. Voorwaarts DS 6610
: Avior DS 9 - Vocluma DS 2: Salvora DS 4 - Vocluma DS 2: Vocluma DS 2 - Voorwaarts DS 6: Vocluma DS 2 - Avior DS 10: Vocluma DS 2 - Dros-Alterno DS 10: Vocluma DS 2 - Heeten Sportief DS 2
DatumTijdWedstrijdSporthalPlaats
De Scheg, Piet van Donkplein 1 7422LW Deventer
Tijenraan, Zwolsestraat 65 8101AB Raalte
't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
21-01-202219:00 uur Vocluma DS 2 - Heeten Sportief DS 2't Asspel, de Heemen 5 8106AL Mariënheem
28-01-202220:30 uur Avior DS 10 - Vocluma DS 2De Scheg, Piet van Donkplein 1 7422LW Deventer
29-01-202216:30 uur Heeten Sportief DS 2 - Vocluma DS 2Sporthal Heeten, Dorpsstraat 3 8111AA Heeten
10-02-202219:00 uur Voorwaarts DS 6 - Vocluma DS 2De Jachtlust, Jachtlustplein 7 7391BW Twello
Wedstrijd: 5000D3L LF, Datum: vrijdag 14 januari, 19:30, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Wedstrijd: 5000D3L LD, Datum: dinsdag 11 januari, 20:00, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Wedstrijd: 5000D3L HL, Datum: zaterdag 18 december, 18:30, Speellocatie: Tijenraan, Zwolsestraat 65 , 8101AB Raalte Wedstrijd: 5000D3L GL, Datum: zaterdag 11 december, 16:30, Speellocatie: De Scheg, Piet van Donkplein 1 , 7422LW Deventer Wedstrijd: 5000D3L LE, Datum: vrijdag 3 december, 19:00, Speellocatie: 't Asspel, de Heemen 5 , 8106AL Mariënheem Wedstrijd: 5000D3L KL, Datum: zaterdag 2 oktober, 16:30, Speellocatie: Sporthal Heeten, Dorpsstraat 3 , 8111AA Heeten
DatumTijdWedstrijdUitslagSetstanden
14-01-202219:30 uur
11-01-202220:00 uur
18-12-202118:30 uur
11-12-202116:30 uur
03-12-202119:00 uur
23-11-202120:00 uurVocluma DS 2 - Bruvoc DS 30-4 16-25, 20-25, 20-25, 13-25
12-11-202121:00 uurVocluma DS 2 - Hevo DS 34-0 25-16, 26-24, 25-21, 25-12
03-11-202121:00 uurGTH/Torpedo DS 2 - Vocluma DS 21-3 25-18, 29-31, 14-25, 24-26
02-10-202116:30 uur
25-09-202115:00 uurDros-Alterno DS 10 - Vocluma DS 24-0 25-15, 25-22, 25-21, 25-9